Достапни линкови

Македонските кошаркари денеска против Хрватска


Кошаркарската репрезентација на Македонија денеска го игра третиот натпревар на Европското првенство во Полска. Наш противник е селекцијата на Хрватска. Вчера Македонија го совлада Израел, а Хрватска загуби од Грција.
XS
SM
MD
LG