Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- променливо и свежо


Времето ќе биде променливо облачно и свежо со услови за краткотраен локален дожд. Ќе дува умерен северен ветер. Температурата ќе достигне до 24 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 21 степен.
XS
SM
MD
LG