Достапни линкови

Експлозија во Атина


Во експлозија пред Атинската берза е направена помала штета на зградата и врз 8 автомобили, Причините не се познати, а еден грчки весник добил предупредување за експлозијата. Насилството во Грција се рашири по убиството на тинејџерот во декември.
XS
SM
MD
LG