Достапни линкови

Кривична пријава за докторот на Мајкл Џексон?


Обвинителите во Лос Анџелес, се очекува, денеска да одлучат дали ќе поднесат кривична пријава против личниот доктор на поп-ѕвездата Мајкл Џексон. Судот претходно соопшти дека смртта на популарниот Џеко била предизвикана од коктел на моќни лекови.

XS
SM
MD
LG