Достапни линкови

Молотови коктели врз грчката амабасада во Белград


Неколку момчиња, како што јавуваат српските медиуми, синоќа фрлиле молотови коктели врз зградата на амбасадата на Грција во Белград. Во инцидентот, немало повредени, а полицијата трагала по сторителите.
XS
SM
MD
LG