Достапни линкови

Уапсен педофил со 250 илјади фотографии на малолетници


Во Колумбија е уапсен човек кој поседува 250 илјади фотографии на малолетници, и 1800 видео снимки со педофилски карактер, соопштуваат колумбиските власти. Како што соопштува колумбиската служба за безбедност, тој на малолетниците им аплаќал по 5000 пезоси или околу 2, 5 долари да ги фотографира а потоа снимките на кои имало сексуални односи и провоктивни пози ги продавал на интернет. На својот сајт педофилот комплет од 1000 фотографи продавал од 25 до 100 долари.
XS
SM
MD
LG