Достапни линкови

Прогноза за времето- и натаму сончево и топло


Времето ќе биде стабилно, суво и топло. Утринската температура се движи од 10 до 19, а дневната ќе биде од 27 до 35 степени. Во Скопје времето ќе биде сончево и топло. Утринската температура се спушти до 18, а дневната ќе се искачи до 33 степени.
XS
SM
MD
LG