Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Утринската температура ќе се движи од 12 до 20, а дневната од 28 до 36 степени. Во Скопје и околината сончево и топло. Температурата ќе достигне до 33 степени.
XS
SM
MD
LG