Достапни линкови

Милошоски во Брисел


Министерот за надворешни работи Антонио Милошоски денеска во Брисел ќе присуствува на состанокот на Советот за стабилизација и асоцијација ЕУ - Македонија. Него го придружува и вицепремиерот задолжен за европски прашања Васко Наумовски.
XS
SM
MD
LG