Достапни линкови

Прогноза за времето- облачно со дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со локален дожд и грмежи, особено попладне. Утринската температура се движи од 10 до 18, а дневната ќе биде од 24 до 33 степени.
XS
SM
MD
LG