Достапни линкови

Докторот на Мајкл Џексон не е осомничен


Личниот доктор на Мајкл Џексон не е осомничен во истрагата за смртта на поп ѕвездата, изјави портпаролот на Д-р Конрад Мури. Семејството Џексон, пак, соопшти дека ќе бара втора аутопсија, откако со првата не се утврди точно од што починал педесет годишниот пеач.
XS
SM
MD
LG