Достапни линкови

Седуммина загинати во Вашингтон


Бројот на загинати во сударот на два воза во метрото во Вашингтон се искачи на седум лица. До несреќата дошло кога едниот воз налетал на друг додека стоел на станица.
XS
SM
MD
LG