Достапни линкови

Прогноза за времето- посвежо и со повремен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно и посвежо, со повремен дожд и со локална појава на грмежи. Утринската температура се движи од девет до 15, а дневната ќе биде од 22 до 28, во Скопје до 26 степени.
XS
SM
MD
LG