Достапни линкови

Прогноза за времето- повторно затоплување


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Утринската температура се движи од 8 до 17 степени, а дневната ќе биде од 27 до 34 степени. Во Скопје сончево со температура меѓу 14 и 31 степен.
XS
SM
MD
LG