Достапни линкови

Прогноза за времето- многу топло


Времето денеска ќе биде претежно сончево, тивко и многу топло. Температурата ќе се движи од 29 до 36 степени. Во Скопје времето ќе биде сончево и топло. Температурата ќе достигне до 33 степени.
XS
SM
MD
LG