Достапни линкови

24 лица настрадале при пожар на автобус во Кина


24 лица настрадале кога се запалил автобус во југо-западна Кина. Уште 44 лица завршиле во болница, јавија кинеските медиуми, не соопштувајки ги причините за пожарот.
XS
SM
MD
LG