Достапни линкови

Снимка од Осама Бин Ладен ?


Објавена е аудио лента на која се верува дека е снимен гласот е на Осама Бин Ладен. Во снимката се зборува за талибанските бунтовници и се констатира дека американскиот претседател Барак Обама се движи по стапките на неговиот претходник Џорџ Буш.
XS
SM
MD
LG