Достапни линкови

Финале на Лигата на шампионите: Манчестер Јунајтед- Барселона


Вечер во Рим се игра финалето на Лигата на Шампионите во фудбал. На стадионот „Олимпико“ се среќаваат, според многумина најсилните екипи на планетава, Манчестер Јунајтед и Барселона.
XS
SM
MD
LG