Достапни линкови

Папата ја завршува посетата на Блискиот Исток


Папата Бенедикт 16-ти денеска ја завршува турнејата на Блискиот Исток и се враќа во Рим. Вчера Папата одржа миса во Назарет, а имаше средба и со израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху.
XS
SM
MD
LG