Достапни линкови

Американски војник во Ирак убил пет свои колеги


Петмина американски војници биле убиени денеска во воената база на американските трупи во Багдад. Како што е соопштено, еден американски војник отворил оган убивајќи петмина свои колеги, по што е притворен.
XS
SM
MD
LG