Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно со врнежи од дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со врнежи од дожд и грмежи. Температурата ќе се движи до 20 степен.
XS
SM
MD
LG