Достапни линкови

Временска прогноза - Топло утро и дождливо попладне


Претпладнево не очекува сончево и топло време со умерена облачност. Попладне ќе има нестабилна облачност со локален дожд, грмежи и засилен ветер. Температурите ќе се движат од 16 до 25 степени.
XS
SM
MD
LG