Достапни линкови

Временска прогноза-облачно и дождливо


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со повремени врнежи од дожд, a наместа ќе има и невреме. Утринската температура се движи од 5 до 10, а дневната од 14 до 21 степен. Во Скопје температура ќе достигне до 19-от степен.
XS
SM
MD
LG