Достапни линкови

Претседателот Црвенковски на завршна средба со медиумите


Претседателот на Република Македонија Бранко Црвенковски, по повод завршувањето на претседателскиот мандат, денеска ќе одржи средба со претставници на медиумите. По средбата ќе биде промовирана книгата „Записи за едно време-пет години на чело на Македонија“.
XS
SM
MD
LG