Достапни линкови

Првото полуфинале од Лигата на шампиони без голови


Манчестер Јунајтед и Арсенал вечер го играат вториот полуфинален натпревар од Лигата на шампионите во фудбал. Првото полуфинале заврши нерешено. Барселона и Челзи синоќа на „Ноу Камп“ играа 0:0. Реванш натпреварите се на програмата следната недела, а финалето е закажано за 27-ми мај во Рим.
XS
SM
MD
LG