Достапни линкови

Полициски офицер уби три лица во Москва


Еден полициски офицер во Москва убил три лица, а 6-мина ранил, откако пукал на улица и во еден супермаркет во градот. Според полицијата, мајор Денис Јевсјиков, најнапред го убил возачот на неговиот автомобил, а потоа влегол во супермаркетот и пукал врз случајните минувачи.
XS
SM
MD
LG