Достапни линкови

Лоренс Батлер во посета на Македонија


Лоренс Батлер, политички советник на врховниот командант на силите на НАТО во Европа денеска ќе престојува во Скопје. Во рамките на посетата тој ќе биде примен од Претседателот на Република Македонија Бранко Црвенковски.
XS
SM
MD
LG