Достапни линкови

Арсенал и Манчестер Јунајтед во полуфиналето на Лигата на шампионите


Манчестер Јунајтед- Арсенал е втората двојка од полуфиналето на Лигата на шампионите на УЕФА. Во синоќешните реванш натпревари од четвртфиналето, Арсенал го совлада Виљaреал со 3-0, а Манчестер на гости го совлада Порто со 1-0. Во второто полуфинале играат Челзи- Барселона.
XS
SM
MD
LG