Достапни линкови

Европска турнеја на претседателот на САД Барак Обама


Американскиот претседател Барак Обама денеска ја почнува својата европска турнеја. Предвидено е да ги посети Лондон, Париз, Берлин и Прага. Турнејата на претседателот Обама ќе трае до петти Април.
XS
SM
MD
LG