Достапни линкови

Обама на он лајн сесија


Американскиот претседател Барак Обама за прв пат во историјата на Белата Куќа ќе одговора на он лајн сесија. Учесниците ќе можат да поставуваат прашања пред се, поврзани со економијата.
XS
SM
MD
LG