Достапни линкови

Седум авганистански војници загинаа во бомбашки напад


Седум припадници на авганистанските безбедносни сили загинаа при експлозија на бомба поставена на пат во Авганистан. Нападот се случил во провинција Кост.
XS
SM
MD
LG