Достапни линкови

Косовската министерка за енергетика во посета на Македонија


Министерката за енергетика и минерали на Косово Јустина Широка-Пула денеска е во официјална посета на Македонија. Предвидено е таа да се сретне со македонскиот министер за економија Фатмир Бесими.
XS
SM
MD
LG