Достапни линкови

Црвенковски во посета на БИХ


Македонскиот претседател Бранко Црвенковски од денеска престојува во дводневна официјална посета на Босна и Херцеговина. Во рамки на посетата тој ќе има одвоени средби со членовите на претседателството на Босна.
XS
SM
MD
LG