Достапни линкови

Европа: Денеска почнува осмина финалето во Лигата на шампионите


За љубителите на фудбалот. Денеска се играат првите четири осминафинални натпревари од лигата на шампионите. Се среќаваат Интер- Манчестер Јунајтед, Арсенал- Рома, Атлетико Мадрид- Порто и Лион- Барселона. Другите четири натпревари се играат утре.
XS
SM
MD
LG