Достапни линкови

Џакарта: Американскиот државен секретар Хилари Клинтон во посета на Индонезија


Американскиот државен секретар Хилари Клинтон денеска ќе допатува во посета на Џакарта. Дводневниот престој во Индонезија е во рамките на нејзината еднонеделна азиска турнеја.
XS
SM
MD
LG