Достапни линкови

Скопје: Денеска тркалезна маса на тема ,,Македонија и светската економска криза"


Денеска во Скопје ќе биде одржана тркалезна маса на тема „Република Македонија и светската економска криза“ во организација на Фондацијата - Меморијален центар „Никола Кљусев“. На неа ќе учествуваат претставници на Владата, Гувернерот на Народна банка, академици, професори и претставници на стопанските комори.
XS
SM
MD
LG