Достапни линкови

Атина: Денеска целосно ќе биде затворен воздушниот простор над Грција


Воздушниот простор на Грција денеска целосно ќе биде затворен поради еднодневниот генерален штрајк на авиодиспечерите. Тие бараат вработување на поголем број лица во нивната служба, како и подобрување на медицинските услуги.
XS
SM
MD
LG