Достапни линкови

Рејкјавик: Македонската фудбалска репрезентација вечерва против Исланд


Македонската фудбалска репрезентација вечер во Рејкјавик го игра третиот натпревар од квалификациите за светското првенство во 2010 година. Противник е селекцијата на Исланд, а натпреварот почнува во 20 часот.
XS
SM
MD
LG