Достапни линкови

Пекинг: Денеска започнуваат 13тите параолимписки игри


Денеска во Пекинг започнуваат 13 тите Параолимписки игри. На игрите учествуваат 4 илјади спортисти од 150 земји во светот, меѓу кои и Македонија.
XS
SM
MD
LG