Достапни линкови

Шри Ланка: 45 лица повредени во експлозија на бомба


45 лица се повредени во експлозија на бомба во Шри Ланка. Официјални претставници за експлозијата ги обвинија Тамилските Тигри.
XS
SM
MD
LG