Достапни линкови

Пекинг: Продадени сите билети за натпреварите во Пекинг


Организаторите на престојните Олимписки Игри денеска соопштија дека за сите билети за натпреварите што ќе се одржуваат во Пекинг, се продадени, но оти сеуште има билети за натпреварите во другите кинески градови. Олимписките Игри во Кина ќе се одржат од 8-ми до 24-ти август.
XS
SM
MD
LG