Достапни линкови

Токио: Шест лица загинале во напад на човек со нож


Најмалку шест лица загинаа денеска во ценатарот на Токио откако ги нападнал човек со нож јавуваат агенциите повикувајки се на јапонските медиуми.Осомничениот е приведен во полиција и како што соопштија од таму изјавил дека бил уморен од животот.
XS
SM
MD
LG