Достапни линкови

Охрид: Од денеска неформален состанок на работната група на воениот комитет на НАТО


Во организација на Меѓународниот воен штаб на НАТО и Министерството за одбрана на Република Македонија од денеска во Охрид започнува неформален состанок на работната група на Воениот комитет на НАТО за соработка со Партнерите. Состанокот се очекува да трае до 23 мај.
XS
SM
MD
LG