Достапни линкови

Манчестер: Денеска финале на купот на УЕФА


За љубителите на фудбалот информација дека денеска се игра финалето на купот на УЕФА. Во Манчестер играат шкотскиот Глазгов ренџерс и Рускиот Зенит.
XS
SM
MD
LG