Достапни линкови

Софија: Состанок на министрите за правда и внатрешни работи на ЈИЕ


Денеска во Софија ќе биде одржан состанок на министрите за правда и внатрешни работи на земјите-членки на Процесот за соработка на земјите од Југоисточна Европа. На собирот ќе учествува и македонскиот министер за правда Михајло Маневски.
XS
SM
MD
LG