Достапни линкови

Скопје: Денеска започнува саемот на книгата


Денеска во Скопје започнува саемот на книгата што ќе трае до 20 -ти април. Оваа година саемската манифестација е наречена „Денови на книгата,“ во чии рамки ќе се претстават повеќе издавачи од Македонија.
XS
SM
MD
LG