Достапни линкови

Рим: Манчестер и Барселона на чекор до полуфиналето во Лигата на шампионите


За љубителите на фудбалот потсетување дека синоќа во првите натпревари од четвртфиналето на лигата на шампионите беа постигнати следниве резултати: Рома- Манчестер Јунајтед 0-2 и Шалке- Барселона 0-1. Вечер играат Арсенал- Ливерпул и Фенербахче- Челзи.
XS
SM
MD
LG