Достапни линкови

Скопје: Продолжува посетата на естонскиот премиер Андрус Ансип


Продолжува посетата на премиерoт на Естонија Андрус Ансип на Македонија. Денеска тој ќе биде примен од претседателот на државата Бранко Црвенковски и од првиот парламентарец Љубиша Георгиевски
XS
SM
MD
LG