Достапни линкови

Скопје: Во Македонија неработен ден – Ден на дрвото


Во Македонија денеска е неработен ден поради акцијата Ден на дрвото – засади ја својата иднина. На 60-тина локации, ќе бидат засадени околу 2 милиона дрвца.
XS
SM
MD
LG