Достапни линкови

Брисел: Средби на министерот за одбрана Лазар Еленовски со повеќе амбасадори на НАТО


Министерот за одбрана Лазар Еленовски по работната посета во Париз, денеска ќе отпатува за Брисел. Тој таму ќе се сретне со повеќе амбасадори на земји членки на НАТО, меѓу кои и на САД, Велика Британија и на Турција.
XS
SM
MD
LG